Moderatorja Arbana Osmani e pyeti Donaldin sesi e ka kaluar ai natën në suitë bashkë me Beatrix.

“Si shkoi te suita?”,e pyeti ajo.

“Realisht aty kam fjetur gjumin më të gjatë në jetën time,ndryshon ambient edhe fakti që ke një jakuzzi në dhomë.Për mua ishte një ditë shumë e bukur dhe ishte një super surprizë”,u shpreh Donaldi.

Top Channel