Romeo do të bëjë realitet sonte një nga dëshirat më të mëdha të publikut.

Ai ka hyrë në shtëpi, ku pas pak minutash do të ndërrohet me Donaldin dhe do të shkojë pranë banorëve. Do të shohim nëse ata do të kuptojnë ‘rrengun’ e Vëllait të Madh.

Moderatorja Arbana Osmani e pyeti Romeon dhe për Beniadën, për të cilën ai i kishte shkruar në letër vëllait, duke i kërkuar “t’i thotë ndonjë gjë për të”. Pyetjes së moderatores, Romeo iu shmang, duke pyetur me shaka “si ka mundësi që djemtë në shtëpi e lënë të lirë”.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel