Ditën e sotme Iliri ka biseduar me Sabianin për Einxhel dhe Dj Dagz.

Nëpërmjet një sistemi zinxhir, spektaklin e mbrëmshëm Einxhel ishte banorja që përfundoj në nominim.

Iliri është shprehur se banorët në momentin që shkojnë në nominim e ndrrojnë lojën 100 përqind.

Kur janë në nominim ata janë si kameleon.Gjithë mbrëmjen kan ndjenjur Einxhel me Dagz sëbashku,duke lozur,në krevat.Kanë qëndruar derisa s’ja dilnin më.Të ndrroj njeriu për nominim kështu se kuptoj.Kta paskan vdek për icik lojë,-tha Iliri.

Ajo që banorët nuk dinë është se publiku do të zgjedhë mes të nominuarve më të preferuarin.

Top Channel