Kjo mbasdite ka kaluar plot përkëdhelje dhe puthje për Donaldin dhe Beatrix.

 

 

Teksa kanë ndarë të njëjtin shtrat, ato nuk kanë kursyer dashurinë për njëri-tjetrin.

Ato kanë ‘’pushtuar’’ njëri-tjetrin me përqafime, puthje dhe fjalë të ëmbla.

Kujtojmë se dyshja kanë shfaqur publikisht pëlqimin për njëri-tjetrin.

Mbetet thjesht çështje kohe për të parë se si do të zhvillohet romanca mes tyre.

Top Channel