Adriana Matoshi hyn sot në operacion, i dashuri postim prekës: Zoti është me ty zemra ime!

01/12/2021 11:18

Deputetja e Kosovës Adriana Matoshi, do t’i nënshtrohet sot operacionit,  pasi fatkeqësisht iu rikthye tumori pas 9 vitesh. 

Aktorja e ka bërë të ditur vetë lajmin disa ditë me parë nëpërmjet një postimi në “Facebook”.

I dashuri i saj Keith Grovenveld më anë të një postimi në “InstaStory” i thotë Adrianës se “Zoti është me ty zemra ime, do të shihemi shumë shpejt”.

Rreth një muaj më parë ai postoi në “Instagram” një foto bardh e zi krahë saj në të cilën shkruante: “Dashuria ime! Nuk kam fjalë ta përshkruaj se çfarë jë ti për mua. Gjitheçka që unë dua të thëm është faleminderit që erdhe në jetën time. Shpresoj ta shohim njëri-tjetrin shumë shpejt përsëri dhe të krijojmë më shumë kujtimë të paharrueshme. Te dua!”

Adriana qëndroi krah partnerit të saj pavarësisht paragjykimeve rreth ngjyrës së lëkurës dhe moshës se Groeneveld.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel