Valon Shehu është banori më i ri që është bërë pjesë e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’.

Në shtëpi kanë nisur flirtimet e rradhës ku ishte ai që e ngacmoj Einxhel duke e komplimentuar atë nga pjesa fizike.

“Ti nuk është se nuk më tërheq,e mirë po,e gjatë po,trupin dhe fytyren e mirë po,njeri i mirë më dukesh,shikimin e ëmbël po.Ke potencial,”- i tha ai moderatores.

Duket që Einxhel i priti mjaft mirë këto komplimente nga ana e Valonit duke e falenderuar atë.

Top Channel