Ftesë në 5/ Fifi lë shtëpinë e “BBV”, flasin miqtë që e pritën në oborrin e Top Channel

25/11/2021 19:02

Pas një sërë ngjarjesh në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Fifi ka lënë sot shtëpinë më të komentuar në Shqipëri.

Sapo doli nga shtëpia, pritjen ia bënë personazhe të njohur që kanë qenë në shtëpi bashkë me të, ndër ta Arditi dhe Paloma.

Paloma ka treguar në studion e “Ftesë në 5” se e ka pritur me shumë emocione.
Ajo ka treguar se është një person i jashtëzakonshëm. I donte të gjithë njerëzit shumë fort dhe pse në disa situata të tjera është keqkuptuar”, është shprehur Paloma.

Top Channel