Provat për komedinë “Pallati 176” po vijojnë duke dhuruar edhe disa momente të ëmbla mes çiftit Pajtim dhe Sarah.

Roli i tyre konsiston në çiftin e dashuruar Fredi dhe Elsa dhe prej kësaj romanca e tyre nuk po gjen te ndalur.

Gjatë provave ata kanë dhuruar shumë puthje, përqafime dhe padiskutim edhe flirtime mes tyre.

“Uroj që përvjetori i dytë të na gjejë të fejuar”,- i tha Pajtimi, fjali e cila nuk ishte e shënuar në skenar.

Çifti sapo ka zyrtarizuar lidhjen e tyre dhe mbetet për tu parë se si do të shkojë marrëdhënia mes tyre.

Top Channel