Mikela shumë e ëmbël në takim me Erjonin: Pëlqimin më të madh e kam për ty

19/11/2021 18:54

Në puntatën e sotme të “Për’puthen” është transmetuar takimi i Mikelës dhe Erjonit, i cili duket se ka shkuar më së miri.

Ata kanë vizituar qytetin e Prizrenit, por nuk kanë munguar edhe deklaratat.

Mikela i ka bërë të ditur Erjonit se pëlqimin më të madh e ka për të, pavarësisht se vonë është futur në emision.

Kjo gjë ka sjellë reagimin e djemve.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel