Vrasja në Fier, Balla: Krimi horror në Fier duhet të marrë ndëshkim maksimal

16/11/2021 21:50

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Fier, ku një 38-vjeçar rrëmbeu, vrau dhe groposi në shtëpinë e tij një të mitur 8 vjeçar.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron se krimi horror në Fier duhet të marrë një ndëshkim maksimal dhe të menjëhershëm nga drejtësia.

Top Channel