Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 03:20, në kryqëzimin “21 Dhjetori” në Tiranë.

Mjeti me drejtues shtetasin me iniciale E.D, 30-vjeç është përplasur me mjetin që drejtohej nga shtetasi me iniciale L.C. Për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi L. C., dhe njëri nga pasagjerët, shtetasi A. B., 69 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel