Pajtimi i ka shfaqur sot Sarës pëlqimin nga ana e tij.

Thuajse gjithë mbasditen ata e kanë kaluar duke diskutuar me njëri-tjetrin.

Simpatinë për blogeren ai e shfaqi që në klipin prezntues por zgjodhi që t’ja shprehte përballë ditën e sotme.

“Të pëlqej, je femër e brishtë dhe unë nuk guxoj të të ndryshoj. Je realisht femër e brishtë, komplimente”,-tha ai.

Kjo deklaratë e vuri bukuroshen në siklet teksa nuk nguroi ta falenderonte për fjalët e bukura.

Top Channel