Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Komunën e Parisit në Tiranë në orën 23:00.

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në automjetin “Range Rover Velar” me targa AA199YS në pronësi të shtetases me iniciale R. K.

Për momentin nuk dihet nëse ka të plagosur, apo të lënduar nga ky akt dhe as pronari i automjetit. Nga ana e Policisë së Tiranës nuk ka detaje në lidhje me ngjarjen.

Top Channel