Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë sërish së bashku.

Pas tensionit dhe grindjeve që shkaktoi flirti i sulmuesit me aktoren argjentinase China Suarez, duket se të dy kanë rigjetur gjuhën e përbashkët.

Ka qenë sulmuesi argjentinas që ka hedhur një postim në “Instagram”, ku shkruan “mëngjesi me dashurinë time”, ndërsa tani mbetet vetëm që edhe Wanda të konfirmojë rikthimin e normalitetit në rrjetet e saj sociale.

Top Channel