FOTOT/ Si asnjëherë më parë, Mikela fton në takim një djalë. Ja për këtë bëhet fjalë

21/10/2021 19:02

Takimi i Toles dhe Markos u mbyll në mënyrë “romantike”.

Ishte Mikela që ftoi në një takim Markon, pas deklaratës që ky i fundit nuk e shikonte më shumë se shoqe Tolen.

Takimi mes Mikelës dhe Markos u realizua dhe ata u dukën mjaftë të afërt me njeri-tjetrin.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel