Kanë filluar edhe përplasjet e para në Big Brother Albania Vip. Paloma u mundua ta sqarojë përplasjen e saj me Arditin.

“Unë kam qëndruar që në fillim me të. Kam ndarë shumë gjëra me të. Nuk e kisha të qëllimshme. E di që kam gabuar. Nuk kam bullizuar asnjë në jetën time. Jam e pastër në shpirt”- tha Paloma.

“E dimë që nuk ja ke bërë me qëllim. Nuk ke pse e bën këtë diskutim me neve. Të isha unë mami i Arditit do vija këtu dhe do hyja në Big Brother”- iu përgjigj Monika.

“Shko kërkoi falje Arditit”- ndërhyri Sheila.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel