Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim.

Demi

Ju do të punoni në marrëdhënien tuaj me partnerin tuaj dhe do ta ktheni atë në diçka emocionuese dhe premtuese përsëri. Ju gjithashtu mund të shpenzoni shuma të mëdha parash për të punuar së bashku në internet – udhëtime, aventura, mbrëmje emocionuese dhe net të çmendura.

Gaforrja

Prisni që partneri juaj të jetë i emocionuar, madje edhe i befasuar, dhe ju do të kuptoni se sa i dashuri juaj kujdeset vërtet për ju. Ndoshta kjo është gjithçka që keni dashur gjithmonë – fakti që ju jeni vërtet të dashur dhe të adhuruar në fund të fundit. Mos dyshoni, dashuria, romanca dhe aventura janë këtu për ju, dhe ka një shans të madh që “mbrëmja juaj e madhe” të zhvillohet gjatë ditëve të ardhshme.

Shigjetari

Gjithmonë keni nevojë për diçka që të prisni – udhëtime, lundrime, një lloj nisjeje, madje edhe një mbrëmje e rezervuar për karaoke dhe pije me miqtë. Thjesht doni të dini se jeta juaj është disi e dizajnuar për argëtim. Nuk ka problem që ju të punoni shumë dhe të fitoni para, përderisa ato para shpenzohen për pushime dhe “gjëra” të lezetshme materialiste të blera në vende të huaja, me histori që lidhen me to. Ju do të keni një aventurë – edhe nëse ndodh kur jeni ulur në një karrige zyre. Ju, Shigjetari, më shumë se çdo shenjë tjetër këtu, mund ta përdorni këtë energji të Hënës për të realizuar secilën nga fantazitë tuaja të fshehura.

Top Channel