“Bledi Mane tullac”/ Shqipja e ngacmon: Po të kishe dhe X6…

10/10/2021 17:45

Bledi Mane dukej shumë ndryshe sot me pamjen e tij të re, në “E Diell”.

Ai ka vendosur të “heqë dorë” nga flokët momentalisht dhe paraqitja e tij u komentua nga të pranishmit në rubrikën “Trotuar”.

Shqipja tha se i “mungon çufoja (flokët) i Bledit.

Gazetari e pyet ish-konkurrenten e “Për’puthen” nëse ka ndonjë eksperiencë me djem tullac.

Fare, fare, me asnjë! As shoqëri”, përgjigjet ajo, duke thumbuar më tej, se nëse “Bledi do të ishe tullac dhe do të kishe X6, mbase do të shoqërohej me të”.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel