“Kam reflektuar dhe…”/ Andi rikthehet në “Për’puthen”, përballet me Jasminën

09/10/2021 22:55

Jasmina dhe Andi janë rikthyer sërish në studion e “Për’puthen Prime”. Ata janë ulur në një përballje live. Jasmina ka ardhur nga Anglia e vetme me makinë për t’u përballur me Andin, përballje kjo që u kërkua nga djali nga Kosova.

Andi: Kam reflektuar, kanë kaluar gjithë ato muaj.

Jasmina: Të kanë rënë içik followersat.

Andi: Në intervista ke fol gjëra pa ligje. Ke thënë që kam qenë ai që të kam shfrytëzuar për vëmendje dhe se e ke një këshillë për mua që të jem vetvetja dhe do më ecë më mirë në jetë.

Jasmina: Një person që është i shtirur kur i thua që bëhu vetëvetja do të thotë që unë kam njohur një pjesë tjetër jashtë dhe që ti duhet ta tregosh. Të ndash krevatin me dikë nuk do të thotë që je shok. Pse e do sqarimin? Shoku im nuk mund të jesh me mua? Pse i do sqarimet për një marrëdhënie që kurrë nuk i kemi pasur?

Andi: Kam reflektuar dhe ja ku jam tani. S’kam pas besim total te ti, ta nxë frymën deri në fund. Nuk merrem me lojëra fëmijësh unë si ty. E ke shfrytëzuar pjesën tjetër sikur Andi kështu kështu. Ti komunikimin zero e ke. A të duken në rregull gjërat që i ke bërë ti?  

FOTO GALERI
1/13

Top Channel