Këtë të premte vazhdojnë surprizat për banorët e Big Brother Albania Vip. Pas Arjolës një surprizë mori edhe Fifi.

Fifi kishte pasur probleme me ushqimin këto 3 ditë dhe “Vëllai i Madh” bëri një dhuratë të veçantë për të.

“Dua të them diçka të rëndësishme tani. Unë nuk jam egoiste. E di që në disa raste jam nevrikos shpejt. E kam natyrën e tillë që nervozohem kur diçka nuk është në rregull. Prandaj dua që këtë suprizë dua ta ndaj me të gjithë banorët e tjerë”- tha Fifi.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel