Arjola Demiri, në këto tri ditë të para të Big Brother Vip, është shfaqur e trishtuar për faktin se ka qëndruar larg dhe pa folur me fëmijët e saj.

E teksa një klip i kujtoi momentet e trishta, Arjola shpërtheu në lot dhe deklaroi se e ka marrë shumë malli për fëmijët dhe fakti që as nuk mundet të flasë dot me ta ia shton mallin.

“Kam pasur momente të mira dhe të trishta, por po mundohem ta shijoj gjënë dhe të merrem me punë po mundohem. Më dhemb më shumë që se di se si janë. Më ka marrë malli me i zgju në mëngjes, me fol gjatë ditës. Jam e bindur që më ndjekin dhe që janë para ekranit çdo moment. E di që më duan dhe më mbështesin aq sa un i mbështes dhe dua ata”, tha Arjola.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel