Banorët e Big Brother Albania Vip kanë një sfidë mjaft të rëndësishme për të realizuar. Ata janë një ndër çiftet dhe duhet që të bluajnë 3 thasë kafe.

Çdo çift ulet nga 2 orë për të bluar kafe, por ata janë konfuz nëse sfida është për të premten apo për të shtunën.

Paloma dhe Sabiani janë njëringa çiftet. Paloma dukej pesimiste për realizimin e sfidës.

Pjesë nga diskutimi

Paloma: I kemi bërë 2 orë, pse nuk bie gongu.

Sabiani: I kemi bërë 2-4 kg.

Paloma: Këtë e kemi të premten, e vështirë për tu realizuar.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel