Foto/ Biznesmeni gay shqiptar feston ditëlindjen në rezidencën ku kalon pushimet Donald Trump

07/10/2021 00:58

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani ka festuar 41-vjetorin.

Për këtë ditë të shënuar Ilirjani ishte veshur me veshje të stilistes Nensi Dojaka, një stiliste shqiptare e cila ka bërë bujë dhe ka korrur shumë sukses në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Gjithashtu festën e ditëlindjes ai e festoi në rezidencën kub ish-presidenti Donald Trump kalon pushimet.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel