Ftesë në 5/ Fation Kuqari: Është femra ime, ia plotësoj të gjitha nëse do!

29/09/2021 18:57

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua statusi viral i Skerdi Farias, i cili iu bënte thirrje të gjithë meshkujve “të investonin te femra e tyre” me një palë buzë të reja.

Pjesë e diskutimit ishte edhe ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari.

Ky i fundit nuk ishte dakord me mënyrën sesi ishte shprehur doktori, por pohoi se nuk e ka problem që të mbajë të dashurën financiarisht nëse ka mundësi.

“Tani unë të kem shoqen time në krah dhe ajo të shprehë dëshirën të bëjë buzët, unë nëse do e kem mundësinë do e bëj. Nuk e shoh si gjë të keqe. Edhe kur thonë “femra ime” ose “mashkulli im”, ne shqiptarët e kemi si shprehje, nuk e themi për keq”, u shpreh ai.

Top Channel