“Mos më përmendni më ish-të dashurin”, Mikela shpërthen në të bërtitura ndaj Julit: Nuk do gjykohemi nga…

26/09/2021 03:46

Puntata e djeshme e “Për’puthen” ka patur shumë tensione dhe debate të forta. Në një moment, Mikela ka shpërthyer në të bërtitura në mes të studios.

Reagimi i saj erdhi pasi Juli i përmendi një deklaratë që ajo ka bërë më herët. Mikela ka rrëfyer se ka pasur një lidhje të konsoliduar dhe i dashuri e ka tradhëtuar.

“Argjendi duket ai tip që do jetë në një dhomë, Mikela do e vëri në gjumë dhe do shkoj në dhomën tjetër do flasësh me ish-të dashurin”, komentoi Juli për takimin e saj.

E menjëherë shpërthen Mikela, e cila thotë: “Hera e fundit që mua më përmendet ish i dashuri, aq më tepër nga ti i cili nuk ke fare eksperienca jete, je një fëmijë. E keni bërë të gjithë rrugë këtë, mbylle gojën, kaq po them.

Kush je ti ta përdorësh kundër meje, e ke parë surratin si e ke? Nuk kemi ardh këtu të gjykohemi nga një copë kalamani. Mbaje karrigen fito një takim me gocat se ti duhet të zhdukesh që këtu”.

Top Channel