Sa më e vjetër, aq më e bukur: Sofia Vergara më tërheqëse se kurrë

08/09/2021 03:13

Aktorja kolumbiano-amerikane Sofia Vergara është ende një nga yjet më seksi dhe më të paguara në televizion, dhe ajo mbushi 49-vjeç këtë korrik.

Ylli i serisë “Familja Moderne” gjithashtu renditet në mesin e 100 grave më me ndikim në botë, dhe ajo gjithashtu mori figurën e saj të dyllit në Muzeun “Madame Tiso”.

Ajo është aktive në Instagram dhe poston shpesh foto nga shfaqja muzikore amerikane “America has talent”, në të cilën është në juri, por edhe fotografi nga rinia e saj, në të cilat ndjekësit e komplimentojnë dhe arrijnë në përfundimin se ajo është më e bukur pavarësisht moshës.

Në fillim të fundjavës, ajo publikoi fotografi direkt nga “Amerika ka talent” dhe shkroi se ishte “një nga netët më të çmendura që kur ajo ishte në juri”, dhe komplimentet për pamjen e saj vetëm sa vinin.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel