Prezantohen djemtë e Për’puthen/ Mbyllet faza e parë e pranimeve

08/09/2021 01:40

Në programin Përputhen në Top Channel janë prezantuar tetë djemtë e rinj konkurrentë.

Gjithashtu u prezantua edhe një tjetër vajzë konkurrente në emision. Por surprizat akoma nuk kanë mbaruar.

Lexoni edhe: Fotot/ Njihuni me të gjithë konkurrentët djem dhe dy vajzat e reja të Për’puthen

Gjatë ditëve në vazhdim do të keni mundësi të njihni akoma dhe më shumë konkurrentë që do ju mbajnë të mbërthyer para ekranit dhe do rrëmbejnë zemrat tuaja.

Top Channel