Fitoi 27 milionë paund në lotari, 56-vjeçarja gjendet e pajetë në banesën e saj

03/09/2021 08:02

Margaret Loughrey, 56-vjeçarja e cila fitoi 27 milionë paund 8 vite më parë, në një lotari dhe shprehej se i kishte shkatërruar jetën, është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në Belfast, në Irlandë.

56-vjeçarja shprehej se çmimi i fituar në ‘EuroMillions’, 8 vite më parë e kishte shkatërruar atë. Pasi fitoi shumën e majme, zonja Loughrey bleu një fabrikë, ndërsa gati gjysmën e shumës së fituar e ndau në ndihmë të familjeve në nevojë.

Megjithëse, të gjithë e ëndërrojnë atë çmim, për Margaret nuk ishte kështu! “Më ka shkatërruar jetën. Kanë kaluar 6 vite nga çmimi. Unë nuk besoj në fe, por nëse Ferri ekziston, unë kam qenë në të”, shprehej ajo.

Vdekja e saj e papritur nuk po trajtohet si e dyshimtë dhe është një fund tragjik i problemeve të saj shëndetësore.

Top Channel