Një vajzë qëlloi me armë në një dasmë në Prishtinë, policia heton rastin

14/08/2021 13:59

Një vajzë ka qëlluar me armë zjarri në një aheng familjar në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur dje pasdite, ku policia në vendin e ngjarjes ka konfiskuar një armë me një karikator të zbrazët dhe katër gëzhoja.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt dhe e dyshuara lirohet.

Top Channel