Nusja nuk ka pse të përpiqet shumë që të jetë vajza më simpatike në dhomë: një fustan i mrekullueshëm, një buzëqeshje e lumtur dhe personi i ëndrrave të saj do të bëjë të gjithë punën.

Dhe megjithëse ajo tashmë ka gjetur dashurinë e jetës së saj, zgjedhja e fustanit të përsosur të nusërisë mund të ‘çmendë’ çdo vajzë. Por sa kohë mund të duhet për të marrë përfundimisht një vendim? Të gjitha nuset e dinë përgjigjen: kërkimi i një fustani mund të jetë një proces i pafund. Por mos u shqetësoni, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të kurseni pak kohë.

Bright Side ndan disa ide fustanesh që do të shtojnë magji në ditë të veçantë dhe do t’ju bëjë të ndiheni si një mbretëreshë.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel