Mes gëzimit të rihapjes së salloneve estetike dhe atmosferës së gëzuar të sezonit të nxehtë, ka një ‘boom’ trendesh të reja për thonjtë.

Pothuajse janë zhdukur ngjyrat neutrale, për t’i lënë vendin toneve pastel dhe përzierjes së disa ngjyrave në një model.

Stili ‘french’ është më në modë se kurrë dhe mund të bëhen me ngjyra nga më të zbehtat te ato më shkëlqim ato neon, që kurrsesi nuk mund të kalojnë pa rënë në sy.

Mbi të gjitha, modelet nxjerrin në pah hijeshinë dhe estetikën e dorës. Në foto galerinë më poshtë, mund të zbuloni këto modele dhe të zgjidhni të preferuar tuaj, për t’ia treguar estetistes në takimin e ardhshëm.

FOTO GALERI
1/18
Stili french shumëngjyrësh

Top Channel