Futbollisti Granit Xhaka ka vendosur të guxojë me ‘look-un’ e tij dhe të lyejë flokët bjondë.

Pas ndryshimit, ai telefonon me “face time” bashkëshorten, Leonitën, e cila kur e sheh habitet por duket se e pëlqeu pamjen e re të Granitit.

Graniti dhe Leonita janë prindër të dy vajzave.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel