Xhinset, një ndër veshjet më të pëlqyera nga të gjitha grupmoshat sa vjen e i shikojmë më ndryshe nga versioni origjinal.

Modelja e famshme Irina Shayk u pa në rrugët e New York e veshur me një version të xhinseve bardh e zi nga marka “Mugler” që modeloi në pistën e modës në muajin mars.

35-vjeçarja dhe Bella Hadid ishin të parat që veshën modelin e krijuar nga Casey CadWallader për shfaqjen e markës për sezonin pranverë 2021.

Adhuruesit e xhinseve mund t’ blejnë për 596 dollarë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel