Duke kërcyer në ritmet e Prince, e veshur me bikinit neon/ Britney Spears poston fotot e rralla në “Instagram”

02/06/2021 11:06

Britney Spears, nëpërmjet disa fotove dhe videoje, vendosi të tregojë një anë tjetër të vetes, në rrjetet sociale.

39-vjeçarja thotë se po ndërmerr një rrezik, që nuk e ka bërë kurrë më parë. “Unë kurrë nuk i tregoj të pasmet e mia në Instagram…. këtu janë të pasmet e mia zonja dhe zotërinj!”

Ajo shpjegon se fotot janë të paqarta, pasi ka qenë duke kërcyer nën ritmet e Prince.
Këngëtarja e “Toxic”, mban veshur në trupore ngjyrë neon e theksuar dhe një pallto të zezë sipër dhe çizme të bardha.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

FOTO GALERI
1/6

Top Channel