Tronditëse! Ja si duket një shtëpi ku është pirë duhan për 26 vite

26/05/2021 17:35

Një pastruese shtëpish ka shpërndarë imazhet tronditëse të pjesës së brendshme të banesës së një personi që kishte pirë duhan gjatë gjithë jetës.

Amerikania Katie ka shpërndarë disa imazhe të disa prej shtëpive më të pista që ajo ka pastruar gjatë karrierës së saj.

Pamja e apartamentit të një gruaje që pinte duhan brenda për 26 vite para se të vdiste nga kanceri i mushkërive e la atë me gojë hapur.

Imazhet tregojnë dhomën të ngjyrosur me portokalli para se ajo dhe ekipi i saj të arrinin të hiqnin pjesën më të madhe të ngjyrosurës.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel