Rastet, kur vajzat e famshme parakaluan në tapetin e kuq me kostume dhe rrëmbyen tërësisht vëmendjen (Fotot)

07/05/2021 12:23

Jemi mësuar të shohim vajzat dhe gratë e Hollywood-it duke sfiluar me fustane mahnitëse. Por këto yje vendosën të thyejnë rregullat.

Me kostume të përshtatura në stilin e tyre e me detaje të personalizuara, Angeline Jolie, Madonna, Selena Gomez dhe gra të tjera të showbiz-it, kanë arritur të tërheqin vëmendjen.

Në foto galerinë më poshtë, mund të shihni disa nga këto kombinime dhe ndoshta të frymëzoheni për veshjen tuaj të radhës.

FOTO GALERI
1/20
Jennifer Aniston

Top Channel