Përmbyset automjeti në afërsi të ishull Lezhës, trafik i rënduar pranë autostradës Lezhë-Laç

14/04/2021 17:36

Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Laç, në afërsi të ishull Lezhës ku është përmbysur një automjet. 

Nga aksidenti nuk raportohen persona të lënduar, por përmbysja e mjetit në mes të rrugës ka sjellë trafik të rënduar.

Aktualisht në vendin e ngjarjes po punohet për largimin e mjetit dhe zhbllokimin e autostradës.

FOTO GALERI
3/10

Top Channel