Gazetari Bledi Mane ka informuar se konspiracionisti i famshëm Alfred Cako që mohonte ekzistencën e COVID-19 është infektuar.

“Nuk do paraqitet sot në studion e Top Channel në programin “Rrethi Katror” njeriu që nuk besonte e nuk mbrohej nga Covid-19. Gjatë transmetimit lidhja me të do jetë virtuale nëpërmjet Skype, dhe do dëgjojmë si do shprehet e si do justifikohet njeriu që konsideronte veten si i paprekshëm nga virusi… Takohemi sot në 18:29, Top channel!”, shkruan Mane.

Top Channel