Stuhi e rrallë dimri/ Borë dhe breshër në Kaliforninë e Jugut

26/01/2021 15:49

Një stuhi e rrallë dimërore që ka sjellë në mënyrë të kombinuar borë, shi të rrëmbyeshëm, breshër dhe temperatura të ulëta, ka krijuar kushte të rrezikshme për drejtuesit e mjeteve në Kaliforninë e Jugut.

Një pjesë e gjerë e Los Angelesit mbetet në gjendje alarmi për shkak të stuhisë.

Top Channel