“Hapi sytë, po tallet”/ Mevlani xheloz për takim e Atdheut me Sindin

22/12/2020 18:26

Një vallëzim mes Atdheut dhe Sindit duket se bëri ‘xheloz’ Mevlanin.

Në një kohë që Sindi dhe Atdheu kanë zhvilluar një takim, ata bënë edhe një kërcim romantik në studio.

Por menjëherë pasi takimi mbaroi, Mevlani ishte i pari që komentoi duke i thënë: Ti moj vajzë hapi sytë, është tallur në kërcim me ty.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel