Protestë në Lezhë për Klodian Rashën, të rinjtë marshojnë drejt komisariatit

10/12/2020 17:24
Protesta në Lezhë

Protesta për Klodian Rashën vijon edhe në Lezhë ditën e sotme, ku dhjetëra të rinj janë mbledhur pranë obeliskut të qytetit.

Pas grumbullimit ata po marshojnë drejt Komisariatit të policisë. “Rama ik” dhe “Duam drejtesi” janë thirrjet e protestuesve.

Top Channel