Meghan Markle shtatzënë/ Ja detajet që shtojnë dyshimet

12/11/2020 20:05

Zërat për një shtatzani të dytë për Meghan Markle dhe princin Harry, janë dëgjuar prej kohësh.

Me daljen e fundit të çiftit për të nderuar veteranët në varrezën e Los Angelesit, kanë bërë që zërat të shtohen akoma më shumë. Një bark pakëz më i rritur që shfaqej nga poshtë palltos së errët të dukeshës së Sussex ka bërë të mendohet për shtatzaninë e mëparshme, kur në pritje të Archie-t, ajo vishej gjithnjë me veshje të gjera, pikërisht si ajo e pak ditëve më parë. Por jo vetëm kaq…

Ka patur edhe një shtyrje të çuditshme të seancave në gjykatë që e bën shumëkënd të mendojë se Markle ka një sekret për të fshehur. Në janar, dukesha duhej të prezantohej para gjykatës së lartë të Londrës për seancën e parë të procesit kundër dy tabloidëve, Daily Mail dhe Mail on Sunday, që kishin publikuar pjesë të një letre personale të saj drejtuar të atit, Thomas Markle. Ish aktorja, i kishte paditur por në minutë të fundit dy avokatët kanë kërkuar një shtyrje me 9 muaj. Motivi është mbajtur sekret por shumëkush ndërkohë ka menduar për një sekret të ëmbël…

Top Channel