Hillary Clinton takon në rrugë Biden dhe Harris, por çfarë nuk shkon në foton e tyre

09/11/2020 18:10

Ish-kandidatja për presidente të SHBA, Hillary Clinton ka postuar një foto në rrjetet sociale të presidentit të zgjedhur, Joe Biden dhe zv.presidentes Kamala Harris.

Fotoja më lart është bërë nga brenda në makine, ndërsa Biden dhe Harris shfaqen duke qeshur.

“Mirëmëmgjesi”, shkruan Hillary Clinton krah fotos.

Por ajo që bie në sy është se të dy ata nuk mbajnë maska dhe as distancë fizike.

Ndoshta fitorja i ka bërë ‘të harrojnë’.

Top Channel