Një tjetër konkurrente në “Për’Puthen”/ Kërcimi sensual merr vëmendjen e të gjithëve…

06/11/2020 19:10

Kjo javë ka qenë tepër intensive në “Për’Puthen”, pas Anës dhe Sindit, emisionit iu bashkua Melisa.

Sharmante, balerinë dhe studente mjekësie, Melisa fitoi menjëherë vëmendjen e meshkujve. Ata mbetën të suprizuar nga performanca e bukuroshes, por edhe pamjes së saj fizike, që duhet pranuar të lë shumë mbresa.

Gjatë fjalës në studio vajza tha se pëlqen edhe muzikën, e në një të ardhme do të dëshironte të bëhej një këngëtare e njohur.

Top Channel