Elbasan/ Thyhet një shtëpi, grabitësit vjedhin një shumë të konsiderueshme në paund

02/11/2020 13:14

Një shtëpi është grabitur në fshatin Shirgjan të Elbasanit me datë 31.10.2020.

Në banesën e shtetasit A.Ll, 34 vjeç, autorë të paidentifikuar kanë vjedhur një sasi të konsiderueshme në paund.

Njoftimi:

Në fshatin Shirgjan, Elbasan, në datën 31.10.2020, gjatë natës, është vjedhur me thyerje banesa e shtetasit A. Ll., 34 vjeç, ku autorët ende të paidentifikuar kanë vjedhur një sasi të konsiderueshme në paund. Në momentin që ka ndodhur vjedhja nuk ka pasur asnjë person në banesë.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan dhe vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Top Channel