Aksident fatal në rrugën Shkodër – Koplik/ Makina përplaset me motoçikletën, ndërron jetë drejtuesi

21/10/2020 13:10
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në aksin Shkodër – Koplik.

Mësohet se një automjet është përplasur me një motoçikletë dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motoçikletës.

*Lajmi mbetet në përditësim

Top Channel