Princeshë Diana

Trendi më i ri i përqafuar nga të gjitha vajzat është kombinimi i tutave me xhaketë.

Ishte princeshë Diana ajo që ra në sy për herë të parë me këtë veshje gjatë daljeve të saj në publik.

Aktualisht, tutat janë simbol i lirisë dhe i kundërshtimit të rregullave të vjetra, dhe Diana ishte sImbol i thyerjes së rregullave mbretërore.

Një tjetër e famshme që u pa me këtë lloj kombinimi ishte edhe aktorja Katie Holmes. E veshur me pjesën e poshtme të tuave dhe me xhaketë me mbërthyese dyradhëshe, ajo u fotografua bashkë me të dashurin.

Nëse kombinoni tutat me një xhaketë, do të dukeni jo vetëm bukur por edhe rehat në përditshmëri.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel