Victoria Beckham

Victoria Beckham është një ndër ikonat e modës, me një stil gjithmonë ndryshe dhe unik.

Atë e shikojmë gjithmonë me trendet më të fundit të modës duke shkëlqyer.

Ajo është kthyer tashmë në idhullin e shumë vajzave në mënyrën se si vishet.

Në fotot e mëposhtme ish-ylli i “Spice Girls” sjell trended më të fundit të vjeshtës që çdokush duhet t’i ketë në gardërobë për tu dukur klass.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel