Gjatës ditës së djeshme kanë qarkulluar lajme se lojtari i Real Madridit, Martin Odegaard ka rezultuar pozitiviv në testin e bërë për Covid-19.

Por pa u mbushur 24 orë, nëpërmjet një njoftimi zyrtar, madrilenët e kanë hedhur poshtë këtë lajm.

Sipas “Los Blancos” të gjithë lojtarët dhe stafi i ekipit kanë rezultuar negativ  në testin e koronavirusit.

Top Channel