Juventusi ka shprehur interesim për të nënshkruar me yllin e Atletico Madridit,Yannick Carrasco, raporton “Calcio Mercato”

“Bianconerët” kanë kontaktuar me gjigantët spanjollë mbi një marrëveshje me reprezentuesi nga Belgjika i cili u rikthye në “Wanda Metropolitano” këtë verë.

Carrasco ka luajtur për Atletico Madridin ndërmjet vitet 2015-2018 dhe më pas ishte huazuar në disa klube të tjera.

Top Channel